dlaczego obieraczka od dxd?

Dowiedz się co nas wyróżnia.

 • Innowacyjna konstrukcja

  Nasza maszyna O.E 3.0 to przede wszystkim nowa innowacyjna konstrukcja! Rozwiązania jakie zastosowaliśmy sprawiają, że jest to najbardziej wydajna maszyna na rynku. Bez udziwnień, niepotrzebnej elektroniki. Co jest najważniejsze? Brak konieczności sortowania cebuli!

 • Największa wydajność

  Wyjątkowość naszej maszyny stanowi bardzo wysoka wydajność do 160 cebuli/minutę oraz szeroki zakres średnicy od 35 mm do 80 mm i to bez potrzeby dodatkowej kalibracji. W porównaniu do innych maszyn wypada świetnie!

 • Prosta obsługa

  Poprzez zautomatyzowany cykl pracy liczbę osób potrzebnych do obsługi maszyny zmniejszyliśmy do minimum. Możemy również zaoszczędzić na tworzeniu dodatkowych miejsc pracy ponieważ nie potrzebujesz osób sortujących cebulę!

 • Oszczędność

  Podsumowując wszystkie zalety naszej maszyny możemy na końcu stwierdzić, że jest to oszczędna maszyna! Niski pobór mocy, mało odpadu, zminimalizowana liczba pracowników - więcej pieniędzy zostaje w Twojej kieszeni!

ZDJĘCIA NASZEJ MASZYNY

Zobacz jak wygląda Onion Express na targach i podczas pracy!

O NAS

O NAS

Poznaj historię naszej firmy.

DXD Sp. z o.o. powstała z połączenia wiedzy i doświadczenia firm istniejących na rynku od 10 lat, jedna z nich działała w branży produkcyjnej (maszyny i urządzenia) a druga zajmowała się serwisem maszyn do obierania cebuli przez wiele lat. Wiedza z zakresu potrzeb klienta oraz wad którymi obarczone są istniejące maszyny do obierania cebuli, pozwoliła nam na zaprojektowanie maszyny prawie idealnej. ...maszyny, która w zamyśle konstruktora ma działać i zarabiać na siebie. Maszyny, która pozbawiona jest wszechogarniającej nas, a zarazem wadliwej elektroniki... … i wreszcie maszyny która nie jest kopią istniejących, a naszą rodzimą produkcją, która ma za zadanie z powodzeniem usprawnić proces obróbki cebuli w Polsce i na świecie.
 • 160

  Cebul na minutę

 • 35-80mm

  Rozmiary cebul

 • Nawet 0,6-0,8

  Tony na godzinę

 • 4-6

  Obsługa maszyny

OPINIE O NASZEJ MASZYNIE

Dowiedz się co mówią o naszej maszynie...

ZOBACZ NASZEGO BLOGA

Bądź na bieżąco z wydarzeniami w DXD. Śledź naszego bloga!

KONTAKT

Skontaktuj się z nami w dowolny i wygodny dla Ciebie sposób.